Brawo!!!

Uczeń naszej szkoły Wojciech Duszyński został złotym medalistą w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie kadetów w kat.57kg.

Wojtek będzie też reprezentował Nasz kraj w zbliżających się mistrzostwach Europy w boksie.

Gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy powtórzenia go na arenie międzynarodowej.

Więcej o: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w...

Więcej o: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w...

Kurs teoretycznej nauki zawodu dla zawodów: fryzjer, lakiernik samochodowy, blacharz samochodowy, krawiec, ślusarz. Kurs trwa 3 tygodnie.

UWAGA! ZAJĘCIA DLA FYZJERÓW BĘDĄ ODBYWAŁY SIE W FORMIE STACJONARNEJ, W BUDYNKU NASZEJ SZKOŁY NATOMIAST DLA ZAWODÓW BLACHARZ I LAKIERNIK SAMOCHODOWY, KRAWIEC I ŚLUSARZ W FORMIE ONLINE NA PLATFORMIE TEAMS. Trzeci tydzień kursów odbywa się u pracodawcy w zakładzie.

Zawody na kursie:
- fryzjer (klasa pierwsza) - kurs STACJONARNIE, s.7
- blacharz i lakiernik samochodowy (wszystkie klasy) - kurs ONLINE na Teams
- ślusarz (wszystkie klasy) - kurs ONLINE na Teams
- krawiec (klasa pierwsza) - kurs ONLINE na Teams

Termin kursu: od 09 maja do 27 maja 2022 r. (pierwsze dwa tygodnie to kurs teoretyczny, trzeci tydzień to zajęcia u pracodawcy).

Miejsce odbywanie kursu: sale lekcyjne w budynku szkoły ul Szczecińska 57, 76-200 Słupsk lub platforma Teams. Trzeci tydzień u pracodawcy.

Rozkład zajęć:
Zajęcia będą odbywały się od 8:00 z przerwami zgodnymi z planem lekcji i dzwonkami.

W TRAKCIE TRWANIA KURSU UCZNIOWIE NIE UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH LEKCYJNYCH ORAZ W CZASIE DWÓCH PIERWSZYCH TYGODNI NA PRAKTYKACH U PRACODAWCÓW.

Lista uczniów biorących dział w kursach:

- fryzjer
1A Chybalska Emilia
1A Czapiewska Karolina
1A Groblewska Malwina
1A Kolasińska Oliwia
1A Laskowska Wiktoria
1A Piechowska Wiktoria
1A Szlufik Wiktoria
1A Ślusarska Małgorzata
1A Wołowiec Justyna
1B Kalicka Oliwia
1B Karpińska Patrycja
1B Labuda Karol
1B Malkiewicz Alicja
1B Pietrowska Wiktoria
1B Ślusar Magdalena
1C Gajewska Marta
1C Górecki Igor
1C Kierzk Zuzanna
1C Knitter Emilia
1C Skrzeczkowska Patrycja
1C Szustakiewicz Kacper
1C Ślusarska Blanca

- lakiernik, blacharz samochodowy

1A Pieknik Konrad
1A Rolka Oskar
1A Sonntag Piotr
1A Szpakowski Dominik
3A Partyga Mikołaj
3A Piórkowski Paweł
3A Rusiecki Kacper
3A Zdun Karol
3C Skrzypiec Łukasz
3B Kunc Michał

- krawiec
1C Kawałko Aleksandra

- ślusarz
1C Sak Kacper
1C Szlakiewicz Tadeusz
2B Duszyński Michał
2B Grzybowski Szymon
3B Adamek Dino
3C Lejk Rafał

Minister Zdrowia działając na rzecz zwiększenia stanu zaszczepienia dzieci i młodzieży przeciw chorobom zakaźnym w ramach Programu Szczepień Ochronnych kieruje list do rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych.

Link do listu

„Pytamy, nie przestajemy pytać: dlaczego?”
  /Lech Kaczyński Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej/

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Uczniowie
szkół i placówek oświatowych województwa pomorskiego,

zbliża się 82. rocznica ZBRODNI KATYŃSKIEJ, w której na rozkaz Stalina – NKWD wymordowało co najmniej 22 tysiące oficerów Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej i Więziennej, księży, nauczycieli, urzędników i wielu przedstawicieli innych grup naszego narodu. Poprzez udział w szkolnych i lokalnych uroczystościach uczcijmy pamięć Bohaterów i oddajmy należny Im hołd.

Chwała Bohaterom, Cześć Ich Pamięci!

Pomorski Kurator Oświaty
Małgorzata Bielang

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju oraz wesołego Alleluja,
życzy wszystkim Pracodawcom, Rodzicom i Uczniom
Dyrekcja Branżowej szkoły I stopnia Rzemiosło w Słupsku.

Kurs teoretycznej nauki zawodu dla zawodów: mechanik pojazdów samochodowych i monter sieci i instalacji sanitarnych. Kurs trwa 3 tygodnie.

UWAGA! ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAŁY SIE W FORMIE STACJONARNEJ, W BUDYNKU NASZEJ SZKOŁY W SALACH SZKOLNYCH, natomiast trzeci tydzień odbywa się u pracodawcy w zakładzie.

Zawody na kursie:
- mechanik pojazdów samochodowych (klasa trzecia),
- monter sieci i instalacji sanitarnych (wszystkie klasy).

Termin kursu: od 28 marca do 15 kwietnia 2022 r. (pierwsze dwa tygodnie to kurs teoretyczny odbywający się w szkole, trzeci tydzień to zajęcia u pracodawcy).

Miejsce odbywanie kursu: sale lekcyjne w budynku szkoły ul Szczecińska 57, 76-200 Słupsk. Trzeci tydzień u pracodawcy.

Rozkład zajęć:
Zajęcia będą odbywały się od 8:00 z przerwami zgodnymi z planem lekcji i dzwonkami.

W TRAKCIE TRWANIA KURSU UCZNIOWIE NIE UCZESTNICZĄ W ZAJĘCIACH LEKCYJNYCH ORAZ W CZASIE DWÓCH PIERWSZYCH TYGODNI NA PRAKTYKACH U PRACODAWCÓW.

Lista uczniów biorących dział w kursach:

- mechanik pojazdów samochodowych
3A Bakika Wojciech
3A Hendzel Oskar
3A Kwasigroch Konrad
3A Olewiński Maciej
3A Stepnowski Jakub
3B Grebienik Szymon
3B Kodrzycki Kacper
3B Mazepa Aleksander
3B Sznejder Oskar
3C Barański Kacper
3C Pietrzykowski Piotr
3D Bodnar Paweł
3D Krzemiński Tomasz
3D Mączkowski Jan
3D Sabisz Bartosz
3D Zając Sebastian

- monter sieci i instalacji sanitarnych
1C Mojsiuk Michał
2A Betlej Dominik
2A Kondracik Wiktor
2A Sas Patryk
2B Kozera Jakub
3B Jenta Natan
3B Zygarski Kamil
3D Wilga Kacper