Drodzy Uczniowie.

Zgodnie z wytycznymi MEN w sprawie Konsultacji dla uczniów szkół branżowych, obowiązujących od 1 czerwca br. i decyzją dyrekcji otrzymujecie możliwość odbycia Konsultacji na terenie Szkoły.

Przypominam, że takie zajęcia konsultacyjne są dla was dobrowolne, aby w nich uczestniczyć musicie poinformować swoich Nauczycieli drogą elektroniczną (Librus, email). Zajęcia będą odbywać się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego oraz dystansu społecznego.

W trakcie Konsultacji Uczeń powinien mieć możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii, usystematyzowania materiału czy rozmowy z nauczycielem. Konsultacje mają również umożliwić uczniom poprawę oceny na potrzeby klasyfikacji.

Obowiązkowo na każde Konsultacje dostarczacie oświadczenie podpisane przez rodzica/prawnego opiekuna..

Wszelkie informacje dodatkowe oraz dokumenty dotyczące konsultacji - kliknij tutaj